Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni

+7
Maikijs
Ne_Chubijzs
CaptainCrazy
vairogs
kd35
bukss_a
Kyriiii*
11 posters

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

1SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 1:35 pm

Kyriiii*

Kyriiii*
PG - Kyrie Campbell
PG - Kyrie Campbell

SCOOOOOOORE!!!  1. sezonas spēle ir klāt!  SCOOOOOOORE!!! 
Valmieras Vāveres @ Rīgas Titāni

17.07.
16:30


REZULTĀTS:
VĀVERU STATISTIKA:
TITĀNU STATISTIKA:



Pēdējo reizi labojis Kyriiii* Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 4:15 pm; labots 1 reizi

2SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 1:40 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Šitā parbaudes spēle jebšu jau sezonas pirmā spēle?

3SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 1:43 pm

kd35

kd35
SG - Kevin Warrior
SG - Kevin Warrior

Naiss! Priecīgs Vajadzēs nomočīt Titānus Smieklīgi
edit: ā tas izrādas ir pārbaudes spēles, tad nevajag tik traki iespringt Smieklīgi



Pēdējo reizi labojis kd35 Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 1:46 pm; labots 1 reizi

4SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 1:46 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Ja pārbaudes spēles, tad to vajadzētu norādīt.

5SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 2:01 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Tak nē , šī ir finālsērijas pirmā spēle - cīņa par titulu ... Smieklīgi

Nolēmām ieekonomēt laiku un pa taisno ķerties klāt sezonas svarīgākajai spēlei ! ;D

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

6SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 2:04 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

vairogs rakstīja:Tak nē , šī ir finālsērijas pirmā spēle - cīņa par titulu ... Smieklīgi

Nolēmām ieekonomēt laiku un pa taisno ķerties klāt sezonas svarīgākajai spēlei ! ;D
Facepalm tagad sapratu. Paldies Vairog.

7SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 2:17 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Šī ir sezonas 1.spēle. Pārbaudes spēles nebūs

8SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 2:19 pm

kd35

kd35
SG - Kevin Warrior
SG - Kevin Warrior

nebūs? Smieklīgi oho, nu gan baigi ātri. Smieklīgi man likās, ka iziesim pārbaudes spēles, bet nu okey. cikos sāksies spēlē? gribu redzēt tiešraide! Smieklīgi

9SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 2:21 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

kd35 rakstīja:nebūs? Smieklīgi oho, nu gan baigi ātri. Smieklīgi man likās, ka iziesim pārbaudes spēles, bet nu okey. cikos sāksies spēlē? gribu redzēt tiešraide! Smieklīgi
Nav jau Titānu taktikas

10SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 2:24 pm

Ne_Chubijzs

Ne_Chubijzs
SF - No Tin Wong
SF - No Tin Wong

Sākās vecā dziesma, par to ka nav taktiku

11SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 4:08 pm

Maikijs

Maikijs
PG - Ragnar Thorgard
PG - Ragnar Thorgard

Nu ir taktikas, ja jau gribam visu sasteigt, tad aiziet Piemiedz ar aci

12SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 4:32 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

cikos sākas?strīmo?

13SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 5:21 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Vēlos lejupieladēd rosteri, bet nav vēl publicēts. Kautkā nesmuki.

14SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 5:29 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Pievienoju statistiku, jo Ralfs rosteri liek forumā!

15SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 5:31 pm

Maikijs

Maikijs
PG - Ragnar Thorgard
PG - Ragnar Thorgard

gā gā, ceram uz visnotaļ smukāku sezonas turpinājumu gan Titānu, gan adminu izpildījumā.

16SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 5:33 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Maikijs rakstīja:gā gā, ceram uz visnotaļ smukāku sezonas turpinājumu gan Titānu, gan adminu izpildījumā.
Kiss

17SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 5:41 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Domāju ka Titāni neprasīs resimu, jo nav jēgas. Bet Aumi pārlasi noteikumus un apskaties spēles statistiku. Augustine nebija taktikās, bet nospēlēja vismaz 2 minūtes

18SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 5:42 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

bukss_a rakstīja:Domāju ka Titāni neprasīs resimu, jo nav jēgas. Bet Aumi pārlasi noteikumus un apskaties spēles statistiku. Augustine nebija taktikās, bet nospēlēja vismaz 2 minūtes
Augustine ir tas pats, kas bots! Turpmāk būs boti un būs stimuls savākt pilnu komandu, lai tādi nav komandā! Priecīgs

19SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 5:44 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Tak nevar izņemt ārā viņus, ja nav vairs timeout atlicis un pc uzlaiž. Rosterī jau ir 0 minūtes šiem, bet tāpat nāk laukumā, ja nav rezervistu.

20SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 5:45 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Didza rakstīja:Tak nevar izņemt ārā viņus, ja nav vairs timeout atlicis un pc uzlaiž. Rosterī jau ir 0 minūtes šiem, bet tāpat nāk laukumā, ja nav rezervistu.
tā būs, kamēr nebūs 15 spēlētāji. tikmēr komandā būs boti, kuri nāks 2min laukumā katru spēli (tātad 1 minūti, jo mēs spēlējam 6x4 nevis 12x4). Kad savāks 15, tad nebūs botu! Stimuls! Priecīgs

21SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 5:45 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

stillbestone rakstīja:
bukss_a rakstīja:Domāju ka Titāni neprasīs resimu, jo nav jēgas. Bet Aumi pārlasi noteikumus un apskaties spēles statistiku. Augustine nebija taktikās, bet nospēlēja vismaz 2 minūtes
Augustine ir tas pats, kas bots! Turpmāk būs boti un būs stimuls savākt pilnu komandu, lai tādi nav komandā! Priecīgs
Lūdzu dod tos spēletājus. Kur tad visi ir? Kur tavas izslavetās reklāmas? Kā ar to tika galā LSHL, viņi takš atļāva NPC. Laikam jau Prikulis bija gudrāks tavā vecumā.

22SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 5:49 pm

Maikijs

Maikijs
PG - Ragnar Thorgard
PG - Ragnar Thorgard

stillbestone rakstīja:
Maikijs rakstīja:gā gā, ceram uz visnotaļ smukāku sezonas turpinājumu gan Titānu, gan adminu izpildījumā.
Kiss

Zin, nekā nebūs, bučiņu šoreiz vari paturēt pie sevis.
Paldies par statiem.

Tātad, pamatojoties uz šo noteikumu SBVL satversmē:
Re-Sim var pieprasīt, ja:
- Spēlētājs, kas nav taktikās ir nospēlējis vairāk par 1 minūti.

Rīgas Titāni pieprasa re-sim.
Kā redzams statistikā, viens J. Augustine bots ir nospēlejis 2 minūtes, turklāt vēl divi dabūjuši pa minūtei. Arī Vāveru komandā ir vairāki kloni, no kuriem viens dabūjis 2 minūtes spēles laika.

Protams, varam arī neapgrūtināt adminu Kyriii, kurš visnotaļ atsaucīgāk atbildēja uz jautājumiem par to, vai tad mums nevajadzētu vispirms nosimot pārbaudes spēles, un nelikt re-simot, bet pieņemt, ka vispirms katrai komandai jāizspēlē vismaz viena pārbaudes spēle. Ir jāsakārto viss, pirms laižam vaļā sezonu. Gribās taču to padarīt kārtīgu, vai ne?

Mūsu ierosinājums - atļaut katra kluba vadībai izveidot NPC spēlētājus vismaz pirmajā sezonā, kamēr nav pietiekams lietotāju skaits. Tad nosimot katrai komandai pārbaudes spēli, lai pārliecinātos, ka boti neatrodas spēlē. Kad viss ir kārtībā, maucam sezonu.

23SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 5:53 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

bukss_a rakstīja:
stillbestone rakstīja:
bukss_a rakstīja:Domāju ka Titāni neprasīs resimu, jo nav jēgas. Bet Aumi pārlasi noteikumus un apskaties spēles statistiku. Augustine nebija taktikās, bet nospēlēja vismaz 2 minūtes
Augustine ir tas pats, kas bots! Turpmāk būs boti un būs stimuls savākt pilnu komandu, lai tādi nav komandā! Priecīgs
Lūdzu dod tos spēletājus. Kur tad visi ir? Kur tavas izslavetās reklāmas? Kā ar to tika galā LSHL, viņi takš atļāva NPC. Laikam jau Prikulis bija gudrāks tavā vecumā.
laikam citi 30 gadus veci vīrieši arī ir gudrāki par tevi savā vecumā. sākotnēji tu noliec visus internetā iepazītos cilvēkus, kuri tev nepatīk un tad tu pārmet par visu, ko cilvēki dara. es par tevi neko sliktu nekad nesaku, cenšos strīdos neiesaistīties, jo tas ir bērnišķīgi, bet redzu, ka tu to vien meklē. nomierinies. jūs teicāt, ka uzvarēsiet par spīti visam - tātad - uz priekšu! 

- viens NPC gribēs, viens negribēs - tā atkal ir dillema, jo nav patīkami, ka ir NPC.
- komandu ĢM, kas tā jau maz dara (nesaku par visiem) būs stimuls aicināt cilvēkus, parakstīt līgumus, lai nav komandā boti!
- no kļūdām mācas un tās nav jābāž sejā!
- teicāt, ka beigsiet mani nodirst, ja nomierināšos LSHL laikā. esmu mierīgs. kur tie solījumi paliek? te tīri var redzēt, ka nodiršat nodiršanas pēc. citas līgas nogrima tāpēc, ka biju viens, kas visu dara un nebija tauta. tagad viss ir iesācies labi - ir cilvēki, ir Ralfs, kurš ļoti daudz palīdz, bet tāpēc nevajag tikai bruzīt augumā. kāpēc vienmēr kādu apvaino tikai tie, kas nāk no Jūsu komandas? LSHL, included.
Ps. Google Adsense manis ievietotās reklāmas apstiprinās 10 dienu laikā. Piemiedz ar aci 

Vēlreiz saku - es vairs strīdu pirmais nemeklēju. Centos SHL izlīgt ar Jums - nekāda reaģēšana. Nu man nav grūti strīdēties pretim uz apvainojumiem, bet saproti, ka es esmu no tā vecuma izaudzis, kad strīdos par šādiem sīkumiem, bet redzu, ka tu...  I don't understand!
Kā par Tevi teica Matīss:
Poh! Lai viņam dzīvē veicas! 28 gados nodirst internetā satiktu cilvēku... Līmenis!
viņam ir dēls? Lai tam cilvēkam veicās!

24SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 5:59 pm

Biedriņa nr.2 fans

Biedriņa nr.2 fans
C - Midget Spinner
C - Midget Spinner

Jūs tak tok lohi esat

25SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Empty Re: SVBL | S1 | GM1 | Vāvares @ Titāni Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 6:01 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

[quote=stillbestone]

Vēlreiz saku - es vairs strīdu pirmais nemeklēju. Centos SHL izlīgt ar Jums - nekāda reaģēšana. Nu man nav grūti strīdēties pretim uz apvainojumiem, bet saproti, ka es esmu no tā vecuma izaudzis, kad strīdos par šādiem sīkumiem, bet redzu, ka tu...  I don't understand!
Kā par Tevi teica Matīss:
Poh! Lai viņam dzīvē veicas! 28 gados nodirst internetā satiktu cilvēku... Līmenis!
viņam ir dēls? Lai tam cilvēkam veicās![/quote]

Kur es esmu nodirsis Matīsu? SHL? Tas ka ir līdzība nenozīmē ka es domāju viņu.

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā