Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533

5 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 6:31 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

Spēlētāja informācija
Lietotājvārds:Chyzyha
Vārds: Kyle
Uzvārds: Cent
Tautība:Čigāns
Formas numurs:17
Labrocis/kreilis:Labrocis
Pozīcija (PG, SG, SF, PF, C):SG
Spēles stils(paskaidrojumi redzami linkā):All-Around
Garums(m):203 cm
Svars(kg):105 kg
Ādas krāsa, 1-6(1=tumšākā, 6=gaišākā):1
Muskuļu tips(Buff, Ripped):Ripped
Mani uzaicināja/kur es uzzināju par SBVL:CaptainCrazy

Spēlētāja prasmes
Pieejamie TP: 300

Shot Inside: 62
Shot Close: 54
Shot Medium: 74
Shot 3PT: 54
Shot Low Post: 25
Free Throw: 45
Layup: 40
Dunk: 25
Standing Dunk: 25
Shoot Off Dribble: 50
Shoot In Traffic: 49
Ball Handle: 54
Off-Hand Dribbling: 25
Ball Security: 45
Pass: 59
Block: 54
Steal: 35
Hands: 51
On-Ball Defense: 52
Offensive Rebound: 25
Defensive Rebound: 25
Offense Low Post: 25
Defense Low Post: 25
Offense Awareness: 25
Defense Awareness: 40
Offense Clutch: 50
Defense Clutch: 50
Consistency: 40
Stamina: 60
Speed: 50
Quickness: 40
Strength: 50
Vertical: 25
Hustle: 25
Emotion: 25



Pēdējo reizi labojis chyzyha Trešdiena Jūlijs 26, 2017 5:45 pm; labots 2 reizes

2[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 10:31 am

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Cancer player name

3[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 6:34 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

Fuck_GSW rakstīja:Cancer player name

neredzu jēgu likt kaut kādu Debron Eims. man kaut Netīrais Zālespļāvējs der. drosi vari teikt kads nav cancer un man derēs...
p.s. paraugā nebija rakstīts ka ir vārda ierobežojumi

4[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 6:45 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

chyzyha rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Cancer player name

neredzu jēgu likt kaut kādu Debron Eims. man kaut Netīrais Zālespļāvējs der. drosi vari teikt kads nav cancer un man derēs...
p.s. paraugā nebija rakstīts ka ir vārda ierobežojumi
var būt kāds vārds vien tīk - nedrīkst būt rupjš un identisks ar kādu NBA spēlētāju. šāds var būt, bet, protams, ka jaukāk ir, ja ir īsts vārds. Priecīgs 
iesaku izveidot skype, discord vai jau sazināties ar kādu ģm un tam iedot savu whatsapp, lai lielāka iespēja, ka saņem lielāku līguma summu, lai nedomā, ka būsi neaktīvs! Piemiedz ar aci 

bet viss ok - drīz pārbaudīšu un pateikšu vai TP ir kārtībā! Welcome

5[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 6:53 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

stillbestone rakstīja:
chyzyha rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Cancer player name

neredzu jēgu likt kaut kādu Debron Eims. man kaut Netīrais Zālespļāvējs der. drosi vari teikt kads nav cancer un man derēs...
p.s. paraugā nebija rakstīts ka ir vārda ierobežojumi
var būt kāds vārds vien tīk - nedrīkst būt rupjš un identisks ar kādu NBA spēlētāju. šāds var būt, bet, protams, ka jaukāk ir, ja ir īsts vārds. Priecīgs 
iesaku izveidot skype, discord vai jau sazināties ar kādu ģm un tam iedot savu whatsapp, lai lielāka iespēja, ka saņem lielāku līguma summu, lai nedomā, ka būsi neaktīvs! Piemiedz ar aci 

bet viss ok - drīz pārbaudīšu un pateikšu vai TP ir kārtībā! Welcome

skype man ir, bet neapmeklēju, tapec domaju vieglak no sakuma šeit visu kārtot. Kad sāks kaut kas notikt nevis kaut kāds Fuck GSW teiks ka citiem cancer name, pirms paskatijies uz savu, tad ari bez problēmām iedošu kam un ko vajadzē. vienkārši lieki kontaktinformaciju nedāļāju.
par to sazināšanos ar ģm es isti neko nesaprotu. tikai netaisos zem cancera būt. un neaktīvs es nebūšu, tikai sākumā vajadzēs daudz paskaidrot man.

6[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 6:55 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

chyzyha rakstīja:
stillbestone rakstīja:
chyzyha rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Cancer player name

neredzu jēgu likt kaut kādu Debron Eims. man kaut Netīrais Zālespļāvējs der. drosi vari teikt kads nav cancer un man derēs...
p.s. paraugā nebija rakstīts ka ir vārda ierobežojumi
var būt kāds vārds vien tīk - nedrīkst būt rupjš un identisks ar kādu NBA spēlētāju. šāds var būt, bet, protams, ka jaukāk ir, ja ir īsts vārds. Priecīgs 
iesaku izveidot skype, discord vai jau sazināties ar kādu ģm un tam iedot savu whatsapp, lai lielāka iespēja, ka saņem lielāku līguma summu, lai nedomā, ka būsi neaktīvs! Piemiedz ar aci 

bet viss ok - drīz pārbaudīšu un pateikšu vai TP ir kārtībā! Welcome

skype man ir, bet neapmeklēju, tapec domaju vieglak no sakuma šeit visu kārtot. Kad sāks kaut kas notikt nevis kaut kāds Fuck GSW teiks ka citiem cancer name, pirms paskatijies uz savu, tad ari bez problēmām iedošu kam un ko vajadzē. vienkārši lieki kontaktinformaciju nedāļāju.
par to sazināšanos ar ģm es isti neko nesaprotu. tikai netaisos zem cancera būt. un neaktīvs es nebūšu, tikai sākumā vajadzēs daudz paskaidrot man.
okok, tik bez rupjībām, asumiem! Priecīgs 
apstiprināšu un tad varēsim domāt - labprāt, apmācīšu! Priecīgs

7[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 9:45 pm

kd35

kd35
SG - Kevin Warrior
SG - Kevin Warrior

normāls vārds un uzvārds. man patīk, vismaz izceļas savādāk uz šita fona. Smieklīgi

8[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 10:09 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

chyzyha rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Cancer player name

neredzu jēgu likt kaut kādu Debron Eims. man kaut Netīrais Zālespļāvējs der. drosi vari teikt kads nav cancer un man derēs...
p.s. paraugā nebija rakstīts ka ir vārda ierobežojumi
Interneta Varonis būtu zbis

9[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 10:11 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Stilbestone aizmirsis pa tevi.Tik ilgi parasti negaida liidz apstiprina Scary

10[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 10:12 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

kd35 rakstīja:normāls vārds un uzvārds. man patīk, vismaz izceļas savādāk uz šita fona. Smieklīgi
Tas tiesa, uz wannabe Warriors spēlētāju vai Derrick Rose fonu izceļas.

11[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 10:18 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:
kd35 rakstīja:normāls vārds un uzvārds. man patīk, vismaz izceļas savādāk uz šita fona. Smieklīgi
Tas tiesa, uz wannabe Warriors spēlētāju vai Derrick Rose fonu izceļas.
Jā. Labāk ir par iepauzētu Kevinu un cilvēku apdiršanu. Scary

23 apstiprināšu.

12[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 10:21 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
kd35 rakstīja:normāls vārds un uzvārds. man patīk, vismaz izceļas savādāk uz šita fona. Smieklīgi
Tas tiesa, uz wannabe Warriors spēlētāju vai Derrick Rose fonu izceļas.
Jā. Labāk ir par iepauzētu Kevinu un cilvēku apdiršanu. Scary

23 apstiprināšu.
[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Bird-shit-in-hair

13[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 10:24 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
kd35 rakstīja:normāls vārds un uzvārds. man patīk, vismaz izceļas savādāk uz šita fona. Smieklīgi
Tas tiesa, uz wannabe Warriors spēlētāju vai Derrick Rose fonu izceļas.
Jā. Labāk ir par iepauzētu Kevinu un cilvēku apdiršanu. Scary

23 apstiprināšu.
[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Bird-shit-in-hair
[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 61837854a88308ddb22307498a0af0a797fc4cbd3a4b4f8fe20b0cb6e148a1d0

14[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 10:50 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
kd35 rakstīja:normāls vārds un uzvārds. man patīk, vismaz izceļas savādāk uz šita fona. Smieklīgi
Tas tiesa, uz wannabe Warriors spēlētāju vai Derrick Rose fonu izceļas.
Jā. Labāk ir par iepauzētu Kevinu un cilvēku apdiršanu. Scary

23 apstiprināšu.
[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Bird-shit-in-hair
[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 61837854a88308ddb22307498a0af0a797fc4cbd3a4b4f8fe20b0cb6e148a1d0
[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Bird-shit-in-hair

15[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Otrdiena Jūlijs 25, 2017 11:13 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Tev ir vēl 5TP - pievieno tos pie kādas prasmes/prasmēm.

16[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Trešdiena Jūlijs 26, 2017 12:02 am

kd35

kd35
SG - Kevin Warrior
SG - Kevin Warrior

Par cilvēku apdiršanu Latvija tā ir modes lieta vai tendence. Vairākums tā dara (nesaku uz visiem, jo visi nav vienādi). Vai nu mājas sit vai apceļ, kaut kur kādas pasmējas, tāpēc interneta žulti izgāž, bet dzīve tādus kadrus gribu redzēt. Smieklīgi kuri neta raksta muļķības, bet dzīve ir klusi, jo klusēšana ir vērta. Smieklīgi labāk dzīvot draudzīgi, nevienu neapskaust. strīdiem, kompromisijam vajag, bet diršana nav vajadzīga. Smieklīgi

17[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Trešdiena Jūlijs 26, 2017 12:44 am

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

kd35 rakstīja:Par cilvēku apdiršanu Latvija tā ir modes lieta vai tendence. Vairākums tā dara (nesaku uz visiem, jo visi nav vienādi). Vai nu mājas sit vai apceļ, kaut kur kādas pasmējas, tāpēc interneta žulti izgāž, bet dzīve tādus kadrus gribu redzēt. Smieklīgi kuri neta raksta muļķības, bet dzīve ir klusi, jo klusēšana ir vērta. Smieklīgi labāk dzīvot draudzīgi, nevienu neapskaust. strīdiem, kompromisijam vajag, bet diršana nav vajadzīga. Smieklīgi
Mājās mani sit tikai viens cilvēks, un tas esmu es, savu gaļas gabalu.  King Curry

Varam sarunāt satikties, ja gribi mani dzīvē redzēt. Man nav problēmu. Es toties gribu redzēt, vai cilvēki, kas internetā raksta kā pokemoni, arī tā pat runā dzīvē.

18[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Trešdiena Jūlijs 26, 2017 3:27 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

stillbestone rakstīja:Tev ir vēl 5TP - pievieno tos pie kādas prasmes/prasmēm.
tagad jābūt

19[S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Empty Re: [S1] SG - Kyle Cent, TP: 533 Trešdiena Jūlijs 26, 2017 6:05 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Apstiprināts!

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā