Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Intervijas ar Kyle Cent pirmā daļa

2 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Intervijas ar Kyle Cent pirmā daļa Empty Intervijas ar Kyle Cent pirmā daļa Piektdiena Jūlijs 28, 2017 8:02 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

Intervētājs •Sveiks, Kyle Cent. Mēs gribētu veikt interviju tieši ar jums, vai jums būtu brīvs brītiņš?
Kyle Cent - Laba diena. Nu tad uz priekšu, jūs esat atraduši mani īstajā laikā.

Intervētājs •Prieks dzirdēt! Tātad, kā nokļuvi līdz Simulētā Basketbola Victory Līgai ?
KC - Ceļš bija dīvains- spēlēju tenisu, pēkšņi, CaptainCrazy atsuta vēstuli ar piedāvājumu pamēģināt Simulētā basketbola victory līgu. Par cik basketbols man arī ļoti  patīk un nav svešs izdomaju, ka jāizmēģina parādīt spēkus arī šajā līgā un mest brīvā laika tenisu pie malas.

Intervētājs •Interesanti. Kā jūs sākāt nodarboties ar basketbolu ?
KC - Ar basketbolu sāku nodarboties jau bērnībā. Kā jau visiem tumšās ādas pārstāvjiem mēdz padoties basketbols. Vecāki bija lieli basketbola fani, taču paši nebija spēlējuši ne augstā, ne viduvējā līmenī. Tēvs spēlēja vietējā basketbola laukumā ar draugiem, bet māte spēlēja vidusskolas komandā savā skolā ar kuru nespēja tikt talak par playoff otro kārtu. Par cik abi vecāki spēlēja basketbolu, bumbu pirmo reizi rokās ņēmu gada vecumā. Protams, pats to neatceros, jo kurš gan spētu atcerēties ko darijis gada vecumā... bet vecāki to ir paspējuši iemūžināt un bildi ierāmētu pielikt pie sienas. 6gadu vecumā nedaudz bija apnicis ka vecāki dod tik basketbola bumbu un neļauj domāt par neko citu. Nācās daudz raudāt un bļaut, lai varētu izmēģināt savas prasmes citos sportaveidos. Taču galu galā visa bļaušana ir bijiusi velti, jo kā redzat, tad atgriezos pie basketbola. 8gadu vecumā jau sapratu ka tomēr basketbols būs mans sportaveids un trenējos kā dienu, tā nakti.

Intervētājs •Jūs tālu esat ticis ar lēmumu atgriezties pie basketbola. Cik Jums ir ēdienreizes dienā un kādu edienu Jūs ēdat ? Vai ir kādas diētas, kuras jāievēro?
KC - Ēdu es daudz. Ēdienreizes dienā man ir vismaz piecas. Kā galveno ēdienreizi uztveru brokastis. Lielāko daļu ēdienreizes ēst taisa mans pavārs un ēdiens reti ir viens un tas pats, tapec grūti nosaukt kādu konkrētu edienu kuru ikdienā ēdu. Diētas ir, bet manas lielās treniņu aktivitātes dēļ tās nav obligātas, galvenais ir nelietot alkoholu un ēst tik daudz lai neaugtu lieki tauku procenti un to man izdodas īstenot.

Intervētājs •Neizklausās pārāk sarežģīti, bet to arī jāmāk īstenot. Kā Jums ar Valmieras komandu ? Vai pats arī dzīvojat Valmierā ?
KC - Valmiera nav dzīvesvietai tuvākā pilsēta. Taču priekš šīs komandas ir vērts pabraukāt uz komandas kopējiem treniņiem līdz pat Valmierai. Par laimi ir arī atsevišķie treniņi un ar tiem parasti nodarbojos dzimtajā pilsētā, jeb pilsētā kur dzīvoju. Esmu pieradis pie savām mājām. Nevēlos veikt pārsteidzīgu pārvākšanos. Varbūt kaut kad nākotnē būs jāpārvācās uz Valmieru, ja viss izdosies lieliski.

Intervētājs •Vai Tev ir kāda īpaša metode kā noskaņoties spēlei pirms tās ? Un vai Jums tas palīdz ?
KC - Tā to varētu saukt. Es mēdzu uzlikt austiņas un klausīties savu iecienītāko mūziku iesildīšanās laikā. Līdz šim tas ir palīdzējis. Taču tagad spēlēšu jaunā līgā un ir aizvadīta tikai viena spele jaunajā komandā. Kurā nesanāca kārtīgi paspīdēt. Tā kā ir kur augt, kā sacīt jāsaka!

Intervētājs •Noteikti sekošu līdzi jūsi izaugsmei. Vai seko līdzi vēl kādam latviešu sportistam, vai varbut ārvalstu, neskaitot basketbola draugus ?
KC - Kā, nu, ne! Tas taču ir pašsaprotami, ka savējos jāatbalsta. Katram mūsu slavenā boksera Maira Brieža solim esmu sekojis līdzi un turpināšu to darit. Vismaz cik man tas ir iespējams. Esmu jau nopircis biļeti uz tuvo Brieža cīņu, kas notiks trīsdesmitajā septembrī arēnā Rīga, cerams spēles šajā komandā nepārklāsies ar šo lielo pasākumu, jo tad būtu grūti izlemt kam atmest ar roku, bet drīzāk nolemtu pats paspēlēt bumbu un noskatīties cīņu nākamajā dienā kaut kur internetā. Protams, sekoju līdzi daudziem citiem latviešu labākajiem sportistiem, bet šis šoreiz būtu tāds kuram nedaudz vairāk pieslēdzos un papētu, kas un kā...

2Intervijas ar Kyle Cent pirmā daļa Empty Re: Intervijas ar Kyle Cent pirmā daļa Svētdena Jūlijs 30, 2017 12:31 am

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

5TP

Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā