Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Par izdzēsto TPU un vēl.

3 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Par izdzēsto TPU un vēl. Empty Par izdzēsto TPU un vēl. Ceturtdiena Augusts 03, 2017 12:44 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Par izdzēsto TPU un vēl. AAEAAQAAAAAAAAfeAAAAJDdmN2UzNGU1LTBhOGUtNDdmNy04ZTZhLTA1YjBiYjQzMDllOQ

Apspriesta lieta vakar un šodien, bet vai arī rīt? Starpgadījums ar TPU un mani uzskati. Roberts (TPU menedžeris) ir Vāveru spēlētājs un tas ir tikai loģiski, ka ĢM aizstāv savu spēlētāju, taču uzskatu, ka pārmetumi, kurus Robim nācās dzirdēt bija pārāk traki. Vārdos jau nesaukšu, bet redzēju tādus uzbraucienus kā: "babene", " viņš jau mīzals - nenoņems tos 2TP nost", "tas jau speciāli". Turklāt, neviens nezina visu līdz galam - uzreiz, kad pazuda TPU #2, man atnāca 17 ziņas iekš Skype un 3 vēstules forumā pastkastītē. Tās izlasīt gan paguvu vien 2 stundas pēc izsūtīšanas brīža un Robis skaidri pateica, ka mazais brālis izdzēsa, kamēr Roberts bija prom un bija atstāts vaļā TPU. Viņs lūdza, lai palīdzu restaurēt postu. Sapratu, ka tā nevar un pieņēmu lēmumu izveidot jaunu postu ar TPU, sniedzot tiem, kas TPU bija izdarījuši kaut vienu uzdevumu 15TP. Pēc tam atkal sekoja pārmetumi, ka Roberts arī dabūjis 15TP. Pēc tam jau turpinājas pieņēmumi, ka viņš izdzēsa speciāli, lai saņemtu klāt vēl 2TP. Nu kādas muļķības? Par lēmumu nezināja neviens - nedaudz no vairoga idejas izlēmu kā rīkoties. Kāpēc tiek celts tāda skandāls? Žēl, ka puisis pelna vairāk TP nekā tie, kas nedara? Plus, pirms izdzēsās TPU #2, biju viņa darbam jau ielicis 13TP, bet pēc jaunā TP publicēšnas, kur rakstīts, ka viņam 15TP, viņs 2TP nesavāca, lai būtu taisnīgi. Visvairāk jau pārsteidz tas, ka vispirms pasaka un tad, varbūt, pārbauda. Lai arī tas jau vairs tik aktuāli nav, jo cilvēki atrada citas lietas par kurām "kauties", es gribēju ielikt šeit, lai nākamreiz netiktu celta brēka nevietā. Viesiem var kaut kas nesaiet kā vajag un visi esam tikai cilvēki, kam agri vai vēlu pienāks gals. Sāku rakstīt šo jau uzreiz pēc starpgadījuma, taču pabeidzu vien tagad - izviņiķe. Taisīju, lai visi sapratu patiesību un dabūtu TP. Ir labi redzams un var saprast, kad cilvēks melo, bet, kad nē un Roberts teica taisnību. Ceru, ka incidentu nebūs - kašķējamies nedaudz draudzīgāk, lūdzu. Var ļoti labi saprast, kad cilvēks melo, bet kad nē un Ralfs nemeloja - varbūt man nav pieredze melu atšķiršanā, bet tas bija acīmredzami, jo viņš bija izmisīgi meklējis kā atgūt šo postu. Kad projekts sāka savu attīstību, simulēšanu un rostera veidošanu uzņēmās Ralfs. Pēc tam gan viņš mani uzmeta, jo tādu vārdu kā solījums viņš nezina un stafeti pārņēmu es, jo negribu, lai arī šis projekts nogrimst. Pēc tam, kad uzliku rosteri sapratu, ka rosterī bija Kareivju spēlētājiem daudzas prasmes uzliktas augstāk nekā viņiem jābūt un citu komandu spēlētājiem zemākas prasmes. To gan salaboju, taču nevienam neteicu! Kāpēc? Jo man nebija pierādījumu, tāpat kā Jums tagad par Robertu, tāpēc ļoti ceru, ka viss nokārtosies un paliksim pozitīvāki forumā! Kā jau teicu - vēlējos vien atklāt taisnību, nedaudz ieminēties par ''nepilnībām'', kas bija rosterī, kad sapratu, ka viss būs jādara pašam un saņemt TP par darbu. Paralēli vēlējos vēl pateikt paldies tiem, kas palīdz ar darbiem forumā - līgas valde, simulētāji utt. Centīšos pabīdīt uz priekšu arī statistikas lietas, taču to ir, patlaban, grūti ar darbu apvienot, bet let's try.  

Par izdzēsto TPU un vēl. Original

Kods:
504 vārdi

2Par izdzēsto TPU un vēl. Empty Re: Par izdzēsto TPU un vēl. Ceturtdiena Augusts 03, 2017 12:56 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Man pohuj vai viņš ņem 15TP vai 13TP, ņem kaut 1000TP. Man vairāk satrauc Robja attieksme. Labi pats neizdzēsi, bet netieši vainīgs bija. Tā ka r jāuzņemas atbildība, ja esi pieļāvis kļūdu, tad uzņemies atbildību par sekām. Nedod Dievs ja Robis būtu admins un nejauši izdzestu svarīgākus topikus.

3Par izdzēsto TPU un vēl. Empty Re: Par izdzēsto TPU un vēl. Ceturtdiena Augusts 03, 2017 2:33 pm

robis03

robis03
PF - Tony Flicker
PF - Tony Flicker

5TP

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā