You are not connected. Please login or register

» CITAS LIETAS » Paziņojumi » Līgas valdes paziņojumi » [SVARĪGI!] Līgas valde ---> Discpilinārā komiteja un Twitter! + labojums satversmē.

[SVARĪGI!] Līgas valde ---> Discpilinārā komiteja un Twitter! + labojums satversmē.

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

stillbestone

PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
Līgas valde ---> Disciplinārā komiteja

• Līgas valde tiek pārdēvēta par disciplināro komiteju. 
  • Disciplinārā komiteja atbildēs par sodiem.
  • Tajā būs visi tie paši cilvēki, kas bija līgas valdē: king103, Maikijs, Lord Walder Frey un Ne_Chubzijs.
  • Disciplinārās komitejas vadītājs un galvenais būs Ne_Chubzijs.
  • Ņemot šo vērā, mainās tikai nosaukums un tas, ka par sodiem lems tikai šie četri cilvēki. Gadījumā, ja tie netiks galā vai būs nesaskaņas, tad iesaistīsies arī komandu ĢM un administrācija.
  • Līgas valde pildīs visas DK funkcijas
  • Sodus publicē Ne_Chubzijs.

Twitter

• Twitter tiek atcelts.

SCOOOOOOORE!!! Lūk, arī labojumi satversmē, kas stājas spēkā no S2:

1. Īres.

• No S2 īres tiek likvidētas.

2. Twitter.

• TP pelnīšana ar Twitter tiek atcelta.

3. Treniņu limiti.

• No S2 Media limits - 40 TP sezonā (2 raksti nedēļā par kuriem dod TP) un neierobežots skaits ar rakstiem par naudu.

• No S2 GFX limits - nav, taču var ievietot vien trīs grafikas nedēļā par kurām var saņemt, par katru, 1 - 3 TP vai arī no 100 000 līdz 300 000 SBVL naudām.

• No S2 ar TPU paliek tas pats - limitu nav.

• No S2 ar prognozēm tas pats - limitu nav.

4. Sponsori un komandu budžets.

• Komandai sezonai sākoties tiek piešķirti papildus 50M līgumiem.

• Starpsezonā notiek cīņa par sponsoriem, kuri dod papildu budžetu sezonas beigās.

• Komanda saņem 2M klāt budžetam ik sezonu par katru aktīvo spēlētāju (aktīvs nozīmē, ka ir veicis treniņus vismaz 70TP apmērā sezonas laikā - skaitot kopā visus iegūtos un izmantotos TP).

• Citu veidu kā nopelnīt naudu budžetam nav.

5. Atalgojumi par dažādiem konkursiem turpmāk.

• Par uzvaru līgas hedera ik sezonas konkursā - 6 000 000 SBVL naudas un 10TP.

• Par piedalīšanos līgas hedera ik sezonas konkursā - 2 000 000 SBVL naudas un 3TP.

• Par sīkajiem konkursiem: 1.vieta - 5TP, 2.vieta - 3TP , 3.vieta - 2TP, par piedalīšanos utt. - 1TP.

Lord Walder Frey

SG - Walder Frey
SG - Walder Frey
Kas par nahuj, man jau pietika but tajā DK klaunade vienreiz.

Tu so dari, lai nebūtu jākonsultējas ar mums par izmaiņām? Kā Staļins no opozīcijas atbrīvojies? -_- Es pievienojos lai advisotu visā nevis par to kā sodīt kādu no šmurguļiem, kas nemāk krāpties vai rupji runā....

SBVL LOGO SCOOOOOOORE!!! SBVL 1. SEZONAS ČEMPIONS AR TALSU KAREIVJIEM  SCOOOOOOORE!!! SBVL LOGO

"Where are my damn moron sons, Blackwalder and Loather promised to be here by midday!?" Lord Walder Frey S6E10

ppl i fukd up:
the Starks and the Tullys and a shitton of other Northern houses

ppl i wil fuk up:
!!Talsu Kareivji !!!!Cenzūra Cenzūra Cenzūra
Red Viper (kkad vēlāk mēs tgd tiem meits)
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

stillbestone

PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
Lord Walder Frey rakstīja:Kas par nahuj, man jau pietika but tajā DK klaunade vienreiz.

Tu so dari, lai nebūtu jākonsultējas ar mums par izmaiņām? Kā Staļins no opozīcijas atbrīvojies? -_- Es pievienojos lai advisotu visā nevis par to kā sodīt kādu no šmurguļiem, kas nemāk krāpties vai rupji runā....
DK nozīmē, ka visu tieši izlemjat Jūs - arī izmaiņas...

Lord Walder Frey

SG - Walder Frey
SG - Walder Frey
stillbestone rakstīja:
Lord Walder Frey rakstīja:Kas par nahuj, man jau pietika but tajā DK klaunade vienreiz.

Precizē steitmentu, jo tur teikts, ka atbildēsim par sodiem. Pie šādiem nosacījumiem viss ok, tikai precīzāk izteikties vajag.

SBVL LOGO SCOOOOOOORE!!! SBVL 1. SEZONAS ČEMPIONS AR TALSU KAREIVJIEM  SCOOOOOOORE!!! SBVL LOGO

"Where are my damn moron sons, Blackwalder and Loather promised to be here by midday!?" Lord Walder Frey S6E10

ppl i fukd up:
the Starks and the Tullys and a shitton of other Northern houses

ppl i wil fuk up:
!!Talsu Kareivji !!!!Cenzūra Cenzūra Cenzūra
Red Viper (kkad vēlāk mēs tgd tiem meits)
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

stillbestone

PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
Lord Walder Frey rakstīja:
stillbestone rakstīja:

Precizē steitmentu, jo tur teikts, ka atbildēsim par sodiem. Pie šādiem nosacījumiem viss ok, tikai precīzāk izteikties vajag.
tagad vismaz sapratu, kas tu esi, citādi zebe. 
bet viss tagad no jums. man būs atelpa - varēšu vairāk kārtot foruma lietas. paši tagad labojat satversmi un citas lietas, kuras vajadzīgas.

bukss_a

C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis
stillbestone rakstīja:
bet viss tagad no jums. man būs atelpa - varēšu vairāk kārtot foruma lietas. paši tagad labojat satversmi un citas lietas, kuras vajadzīgas.
Neviens nezin kas ir Walder Frey. Ja zini tad padalies ar info

vairogs

SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič
bukss_a rakstīja:
stillbestone rakstīja:
Es jau no paša sākuma zinu ,kas tas tāds ir , tik informācija pārāk slepena un nedrīkst izpaust , citādi viņš var zaudēt lorda titulu un var tikt padzīts no Frejas ! Smieklīgi Smieklīgi Smieklīgi

Nevēlos viņam to nodarīt !
Intelektuāļi jāsargā , viņiem parasti ir daudz ienaidnieku ,kas vēlas iekost ! Cheers

Apskatīt lietotāja(-u) profilu https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

Fuck_GSW

SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)
vairogs rakstīja:
bukss_a rakstīja:
stillbestone rakstīja:
Es jau no paša sākuma zinu ,kas tas tāds ir , tik informācija pārāk slepena un nedrīkst izpaust , citādi viņš var zaudēt lorda titulu un var tikt padzīts no Frejas ! Smieklīgi Smieklīgi Smieklīgi

Nevēlos viņam to nodarīt !
Intelektuāļi jāsargā , viņiem parasti ir daudz ienaidnieku ,kas vēlas iekost ! Cheers
Es iekodu Valderam

Ķekavnieks45

PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)
Vajadzeeja uzspēt kūšukaastu noklausīties.es arī zinu feya imja famiļja Piemiedz ar aci

Didza

SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley
Ķekavnieks45 rakstīja:Vajadzeeja uzspēt kūšukaastu noklausīties.es arī zinu feya imja famiļja Piemiedz ar aci
Tas nosaukums jau vien liek neskatīties.

stillbestone

PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
Didza rakstīja:
Ķekavnieks45 rakstīja:Vajadzeeja uzspēt kūšukaastu noklausīties.es arī zinu feya imja famiļja Piemiedz ar aci
Tas nosaukums jau vien liek neskatīties.
nav jāskatās , jāklausās.

Didza

SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley
Nav svarīgi, tas ir tas pats, nosaukums nograuj.

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]