You are not connected. Please login or register

» LĪGA » SBVL Sezonas Informācija » SBVL Spēles » S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres

S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Go down  Ziņojums [Lapa 2 no 2]

26 Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres on Pirmdiena Septembris 04, 2017 6:07 am

bukss_a

C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis
Jetta rakstīja:Te kāds melo, tas ir skaidrs. Bet nu, es jau nu nejaukšos tur iekšā. Rīt RESIMS un stop offtopic
Mums visiem ir melots, Ziemassvētku vecītis un Lieldienu zaķis neeksistē. Man to pateica tikai tagad, katru gadu rakstīju vēstuli vecītim.

27 Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres on Pirmdiena Septembris 04, 2017 1:29 pm

Jetta

PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona
Rīgas Titāni 42:48*  Valmieras Vāveres  
(*spēle sabugojās, kā rezultātā tika iemests viens sodiņš, kas tur bija beztēmā arī statistikā -1 Aumy ņemt nost)

Atkārtojums:
https://www.twitch.tv/videos/172174708

Statistika;
http://www.bildites.lv/a/yb296x4r#y3gyfp4c

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

28 Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres on Pirmdiena Septembris 04, 2017 1:51 pm

Ne_Chubijzs

SF - No Tin Wong
SF - No Tin Wong
Es uzskatu, ka tas bija lūzuma punkts spēlē un tādeļ pieprasu resim. Tad jau teiksim Bukšam simojot visu laiku spēle nolagos brīdī, kad Pausee met truli un nebūs resim, bet mēs vnk atskaitīsim tur 3-6-9 punktus.

29 Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres on Pirmdiena Septembris 04, 2017 1:56 pm

bukss_a

C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis
Ne_Chubijzs rakstīja:Es uzskatu, ka tas bija lūzuma punkts spēlē un tādeļ pieprasu resim. Tad jau teiksim Bukšam simojot visu laiku spēle nolagos brīdī, kad Pausee met truli un nebūs resim, bet mēs vnk atskaitīsim tur 3-6-9 punktus.
Pilnīgi piekrītu. Kur ir teikts ka tas bugs neizmainīja simulācijas kodu un sekvenci? Teiksim sekvences ķēdē buga brīdī 0 pārvērtās par 1 vai otrādi. Noteikti esat dzirdējuši par tauriņa efektu.
Protams tas ir tīri teorētiski. Pierādīt praktiski neiespējami. Bet ticamība zūd.

30 Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres on Pirmdiena Septembris 04, 2017 2:06 pm

Jetta

PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona
uztaisat tad resim
nobeidzāt mani jau ar šito Smieklīgi

31 Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres on Pirmdiena Septembris 04, 2017 2:07 pm

bukss_a

C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis
Jetta rakstīja:uztaisat tad resim
nobeidzāt mani jau ar šito Smieklīgi
Ne jau man lemt. Tādēļ neklausies mani

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 2 no 2]

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2