You are not connected. Please login or register

» LĪGA » SBVL Sezonas Informācija » SBVL Spēles » 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni

2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni on Svētdena Septembris 10, 2017 4:40 pm

Jetta

PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona
GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni
10.09.2017. 18:00

Tiešraide;
https://www.twitch.tv/lapstaopaa

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

2 Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni on Svētdena Septembris 10, 2017 6:34 pm

Didza

SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley
Viegls

3 Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni on Svētdena Septembris 10, 2017 6:46 pm

Jetta

PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona
BŪS RESIM, SPĒLĒTĀJAM NEPAREIZOS IZMĒRUS UZLIKU!

Taktikas un viss pārējais tiks izmantots tas pats, tikai spēlētājam Heivijs Bruģis augums ir palielināts no 6'1 uz 6'11, kā minēts rakstā. Nepamanīju vēlvienu 1, kad veidoju roosteri Smieklīgi

4 Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni on Svētdena Septembris 10, 2017 7:23 pm

Didza

SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley
Go, go! Sākas!

5 Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni on Svētdena Septembris 10, 2017 8:15 pm

Jetta

PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

6 Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni on Svētdena Septembris 10, 2017 8:28 pm

Dededed

SG - TJ Iverson
SG - TJ Iverson
XDDDDDDDDDDDD

7 Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni on Svētdena Septembris 10, 2017 11:25 pm

Didza

SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley
Ko tu rēc?

8 Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni on Pirmdiena Septembris 11, 2017 3:55 am

Vēlētos pieprasīt mana spēlētāja "Hevija Bruģa" rostera informācijas pārbaudi un iespējams vēl vienu re-simu, jo skatoties otro spēli mans spēlētājs vienalga izskatijās daudz īsāks, nekā tam vajadzētu būt.

9 Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni on Pirmdiena Septembris 11, 2017 7:04 am

Jetta

PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona
BrugjaBumba rakstīja:
Vēlētos pieprasīt mana spēlētāja "Hevija Bruģa" rostera informācijas pārbaudi un iespējams vēl vienu re-simu, jo skatoties otro spēli mans spēlētājs vienalga izskatijās daudz īsāks, nekā tam vajadzētu būt.

Nu tad vajadzēja strīmu paskatīties, kad es pats pamanīju, ka izskatās maza auguma, tāpēc profilakses pēc pārbaudīju, to visu var redzēt atkārtojuma 3:48, bet nu ja tu esi slinks, tad rekur ir screenshots.

10 Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni on Pirmdiena Septembris 11, 2017 10:17 pm

Ok...ká jau minéju discordá...ļoti dīvaini mazs spēlētājs man ir... Bēdīgs

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]