You are not connected. Please login or register

» LĪGA » SBVL Sezonas Informācija » SBVL Spēles » S2 2.raunds GM9 Balvu Vilki @ Talsu Kareivji

S2 2.raunds GM9 Balvu Vilki @ Talsu Kareivji

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1 S2 2.raunds GM9 Balvu Vilki @ Talsu Kareivji on Trešdiena Septembris 13, 2017 12:39 am

Didza

SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley
Balvu Vilki vs Talsu Kareivji
Balvu Vilki vs Talsu Kareivji

Spēles ieraksts:

Komandu statistika:
Balvu Vilku statistika:

Talsu Kareivju statistika:

Pēdējo reizi labojis Didza Trešdiena Septembris 13, 2017 1:30 am; labots 1 reizi

2 Re: S2 2.raunds GM9 Balvu Vilki @ Talsu Kareivji on Trešdiena Septembris 13, 2017 1:06 am

vairogs

SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič
Kur palikuši vārdi pie spēlētājiem ??
-citādi man kā neitrālam skatītājam neinteresanti skatīties - skraida kaut kādi džeki no viena gala uz otru un atpakaļ , savas komandas spēlētājus vēl varētu aptuveni atšķirt , kurš ir kurš , lai gan ar nav teikts ,jo katram simotājam tie spēlētāji izskatās vizuāli savādāk !

Apskatīt lietotāja(-u) profilu https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

3 Re: S2 2.raunds GM9 Balvu Vilki @ Talsu Kareivji on Trešdiena Septembris 13, 2017 1:22 am

Didza

SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley
Nezinu, man vairs nerāda kaut ir uzlikti iestatījumos. Esmu mēģinājis kopš tā laika name, name and position un none vai kas tur bija bez, nerāda uz nevienu man vairs. Tik pēc iesaukas tad var atpazīt vai numura, ja nezina, kā izskatās un citus pat grūti atšķirt zinot, kā izskatās ar manu low grafiku iekš nba2k10.

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]