Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Prognozes 2018 Draft season

4 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Prognozes 2018 Draft season Empty Prognozes 2018 Draft season Piektdiena Jūlijs 21, 2017 3:23 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Tāpat
MVP:
Rookie:
Defensive:
6th man:
Coach:
Most progressed:
Finals MVP:

2Prognozes 2018 Draft season Empty Re: Prognozes 2018 Draft season Piektdiena Jūlijs 21, 2017 3:26 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

MVP:Kawhi Leonard
Rookie:Lonzo Ball
Defensive:Gobert
6th man:Rose,ja uz cavs iet.Ja nē,tad pelicanos maiņas Pg Holiday/rondo
Coach:Popovich
Most progressed:Dante exum
Finals MVP:KD

3Prognozes 2018 Draft season Empty Re: Prognozes 2018 Draft season Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 1:16 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Ķekavnieks45 rakstīja:MVP:Kawhi Leonard
Rookie:Lonzo Ball
Defensive:Gobert
6th man:Rose,ja uz cavs iet.Ja nē,tad pelicanos maiņas Pg Holiday/rondo
Coach:Popovich
Most progressed:Dante exum
Finals MVP:KD
Uz Kawhi baigi nelieku MVP, par cik Spurs vispār nav uzlabojuši savu sastāvu un var gadīties palikt 4th ja ne pat 5th seed. Hārdens šogad visticamāk netiks pie galvenajiem kandidātiem, jo CP3 paņems PG spotu un Hardenam nebūs tik daudz piespēļu, lai gan PPG varētu palielināties. Pie kandidātiem gan vēl būs Westbrook, jo PG13 vairāk uzlabotu viņa piespēļu skaitu nekā kaut ko noņemtu un šī pat var izvērsties par statistiski trakāku sezonu, nekā jau bija šī. Bet nav zināms, vai Westbrook vispār skries tik traki, kā šosezon, jo tas nemaz nav vajadzīgs. Un tad paliek Durants.

Rookie ir smagi prognozēt, jo Lonzo joprojām var būt tikai viduvējs spēlētājs, labākajā gadījumā būs kaut kas līdzīgs Rondo jau šosezon. Un šogad tiešām ir daudz labu rookie.

Defensive būs vai nu Gobert, vai nu Kawhi, ja kāds baigos brīnumus nesāks rādīt.

Pelikānos ne Rondo ne Holiday nespēlēs maiņā. Rondo būs PG un Holiday SG, kur arī viņš spēlē vislabāk. Cavs labāk vispār neliec prognozēs, jo tur viss iet uz pipeļiem, Lebrons visticamāk nākamajā offseason iet prom un ir runas, ka Kyrie prasa maiņu dēļ tā. Ņemot vērā to, ka arī Love gribēja aizmainīt, tur vispār nebūs nekāds chemistry. Drīzāk 6th man būs atkal no Rockets vai arī no Warriors. Kanters, ja vēl pieliks uzbrukumā un aizsardzībā, tad ir stabils kandidāts kā jau pēdējos divus gadus.

Ja Popovičš ar šo sastāvu tiks pie 2nd seed, tad jā. Savādāk viņu tur neredzu. Tas pats ar Donovan un OKC, 2nd seed dotu ļoti labu argumentu coach of the year. Kerr diez vai dos, ja vien GSW neskries atkal pēc vēsturiska rekorda, bet neticu tam. D'antoni arī, ja 2nd seed. Nu vispār mana prognoze ir tāda, ka 2nd seed West komandas treneris dabūs, ja vien kāds bez GSW nepaņems 1st seed, kas arī maz ticams. 

Dante Exum vispār liekas neredzams un viņš ir tik underrated, ka diez vai viņam iedos most progressed. Es drīzāk dotu Brandon Ingram, jo viņš Summer League izskatījās ļoti labi. Tas tā, ja nebūs traumas.

Finals MVP vispār ir nereāli prognozēt, vismaz man, jo skatoties kā West komandas bruņojas, ir mazliet cerība, ka kāds GSW gāzīs no troņa vēl pirms fināla. Ja nē, tad gan jau tas pats KD.

4Prognozes 2018 Draft season Empty Re: Prognozes 2018 Draft season Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 1:33 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Es teiktu,ka nebūtu Pačulija,Spurs varētu vinnēt 40% viņus.Protams,GSW offseason vel labāki palikuši,bet spurs tomēr ar Geju dabūja.
Rookie ir grūti prognozēt,bet es vados pēc snieguma vasaras līgā +Lonzo ir populārākais,runātākias spēlētājs draftā.
Es atkal domāju ,ka PG13 traucēs uzlabot status RW.Assistus uzlabos,reboundus okc garie atdos un 10ppg savāks,tad jā.Gribu redzēt šogad Giannis,gribētu kandodātos redzēt.
Exum jau tur ar traumās vai minūtēm kkas bija un tagad noārdījās summer league.Ingramam tik daudz nesekoju,tāpēc nevarēšu viedokli tur izteikt.Vēl fau ir Forbss,abi Murray,Thon Maker.
P.S.kad tu uz lapiņas uzraksti sastāvu east un west,liekas smieklīgi,Ka nuggets,kas būs labi ja 7 seed ar Jokiču un Milsapu praktiski var uzvarēt Raptors,kuri būs 3/4 seed austrumos Šokēts

5Prognozes 2018 Draft season Empty Re: Prognozes 2018 Draft season Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 1:36 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Es noprognozēšu, kad būs skaidri sastāvi uz sezonas sākumu.

6Prognozes 2018 Draft season Empty Re: Prognozes 2018 Draft season Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 1:44 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Ķekavnieks45 rakstīja:Es teiktu,ka nebūtu Pačulija,Spurs varētu vinnēt 40% viņus.Protams,GSW offseason vel labāki palikuši,bet spurs tomēr ar Geju dabūja.
Rookie ir grūti prognozēt,bet es vados pēc snieguma vasaras līgā +Lonzo ir populārākais,runātākias spēlētājs draftā.
Es atkal domāju ,ka PG13 traucēs uzlabot status RW.Assistus uzlabos,reboundus okc garie atdos un 10ppg savāks,tad jā.Gribu redzēt šogad Giannis,gribētu kandodātos redzēt.
Exum jau tur ar traumās vai minūtēm kkas bija un tagad noārdījās summer league.Ingramam tik daudz nesekoju,tāpēc nevarēšu viedokli tur izteikt.Vēl fau ir Forbss,abi Murray,Thon Maker.
P.S.kad tu uz lapiņas uzraksti sastāvu east un west,liekas smieklīgi,Ka nuggets,kas būs labi ja 7 seed ar Jokiču un Milsapu praktiski var uzvarēt Raptors,kuri būs 3/4 seed austrumos Šokēts
Gejs ir diez gan traumatisks un uz norietu jau iet, kaut ko jau uzlabos, bet Spurs arī offseason zaudēja mazliet no bench.
RW noteikti būs vairāk par 20 ppg, tur nav jautājumu. Gan jau rebounds nebūs uz 10 per game, bet ja saies ar PG ķīmija, tad būs diez gan labi asisti.
Giannis tā grūtāk redzēt, jo apkārt komanda nav tik laba un East. Ja nu vienīgi paķers ar to sastāvu 1st seed un Giannis būs traki stati.
Ingram tas pats Lonzo paņems un uzlabos, pie viena noņems uzmanību un stresu.
Nu ja nemaldos, tad uz East vienīgais sakarīgais spēlētājs aizgāja Hayward. Pārējie aizlaida uz West. Bet vēsturiski East vienmēr ir bijis vājāks par West. Un ir tagad lielāka iespēja, ka KP tiks uz ASG  Reāli ņirdzīgi Ja vēl Karameļu Antūnu aizsūtīs uz Rockets, tad vispār

7Prognozes 2018 Draft season Empty Re: Prognozes 2018 Draft season Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 1:49 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Šito varētu arī pārvietot uz ārpus virtuālā, lai nestāv miskastē

8Prognozes 2018 Draft season Empty Re: Prognozes 2018 Draft season Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 7:24 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Padomāju un sapratu, ka te var būt jebkas, ja godīgi, bet MVP būs starp Westbrook un Durant! Coach jau uzreiz - Steve Kerr. Par pārējiem tur neko nevar paredzēt, i guess. Curry arī var MVP izkonkurēt again!

9Prognozes 2018 Draft season Empty Re: Prognozes 2018 Draft season Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 8:19 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

KD MVP arī nav zināms.Jāskatās,kāds karijam šogad garastāvoklis būs.
Ja melo uz trailblazers ir vēl trakāks variants kā uz raķetēm jo tad ir vēlviena komanda,kas austrumos 3seed varētu vinnēt.
Pops,Antoni,Spoelstra ar nav nekādi peramie zēni

10Prognozes 2018 Draft season Empty Re: Prognozes 2018 Draft season Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 8:57 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

GSW vispār šogad amazing. ar katru gadu arvien labāk. Curry, Durant, Green, SwaggyP, Thompson utt. Jācer, ka McGee dabūs atpakaļ - ja spēle aiziet, tad tas ir ļoti labs laukumā! Priecīgs

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā