Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

LĪGAS LOGO KONKURSS

+2
Didza
stillbestone
6 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1LĪGAS LOGO KONKURSS Empty LĪGAS LOGO KONKURSS Sestdiena Jūlijs 22, 2017 11:46 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Teikšu īsi - logo, kas ir tagad līgai ir tīrs TRASH un to izveidoju es un ir laiks to nomainīt pret ko jaudīgu un skaistu.  In love

Ja kādam ir laiks un PS skils, tad droši - var uztaisīt no nulles, var pārveidot - galvenais, uztaisīt SBVL logo. Viss pēc Jūsu idejām. 

Galvenā balva - 5 000 000 SBVL naudas un mierinājums, ka šai sezonai nauda pietiks treniņiem!  Roll eyes
Ja būs vairāk par vienu darbiņu, arī par piedalīšanos katram 1 000 000 SBVL naudas!

Termiņš? Laikam jau 25.jūlija plkst. 23-00. Ceru, ka būs kaut kas! Cheers

Izveidoji logo? Sūti man forumā PM! Gaidīšu ar nepacietību!  Dancing

2LĪGAS LOGO KONKURSS Empty Re: LĪGAS LOGO KONKURSS Svētdena Jūlijs 23, 2017 3:09 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Go, go!

3LĪGAS LOGO KONKURSS Empty Re: LĪGAS LOGO KONKURSS Svētdena Jūlijs 23, 2017 5:03 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

- tad vajadzīgs līgas logo vai mājaslapas hederis ?

Kādos formātos jāietilpst !?

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

4LĪGAS LOGO KONKURSS Empty Re: LĪGAS LOGO KONKURSS Svētdena Jūlijs 23, 2017 5:08 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

vairogs rakstīja:- tad vajadzīgs līgas logo vai mājaslapas hederis ?

Kādos formātos jāietilpst !?
hederis jau ir! Priecīgs 
tagad jādomā par līgas logo, kuru varēs izmantot vairāk reklāmās un nākamajos hederos. logo nav noteikt formāts - hederis nākamsezon būs jauns vajadzīgs!

5LĪGAS LOGO KONKURSS Empty Re: LĪGAS LOGO KONKURSS Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 8:14 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Par memes dod 20TP + 3M, par līgas logo 5M.  WTF MEN

6LĪGAS LOGO KONKURSS Empty Re: LĪGAS LOGO KONKURSS Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 8:15 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:Par memes dod 20TP + 3M, par līgas logo 5M.  WTF MEN
memes bija rosinošs konkurss. par logo var dabūt 5m + 1m par dalību + 3tp ievietojot gfx iesniegšanā + tas rotās līgas augšu. Piemiedz ar aci

7LĪGAS LOGO KONKURSS Empty Re: LĪGAS LOGO KONKURSS Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 9:26 pm

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

Kuru gan interesē līgas vizuālais dizains ja var pasmieties par sliktām meme?

http://FuckLannisters.go.uk

8LĪGAS LOGO KONKURSS Empty Re: LĪGAS LOGO KONKURSS Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 10:00 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Red Viper rakstīja:Kuru gan interesē līgas vizuālais dizains ja var pasmieties par sliktām meme?
IMPACT FONT MEMES  Applausi

9LĪGAS LOGO KONKURSS Empty Re: LĪGAS LOGO KONKURSS Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 10:02 pm

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

Fuck_GSW rakstīja:
Red Viper rakstīja:Kuru gan interesē līgas vizuālais dizains ja var pasmieties par sliktām meme?
IMPACT FONT MEMES  Applausi

es gribēju taisīt Black Tweets stilā, bet man bija bail, ka ieliks 1 punktu jo tādu dankness nav redzējuši

10LĪGAS LOGO KONKURSS Empty Re: LĪGAS LOGO KONKURSS Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 10:11 pm

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

Lord Walder Frey rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
Red Viper rakstīja:Kuru gan interesē līgas vizuālais dizains ja var pasmieties par sliktām meme?
IMPACT FONT MEMES  Applausi

es gribēju taisīt Black Tweets stilā, bet man bija bail, ka ieliks 1 punktu jo tādu dankness nav redzējuši

Tava atrašanās šeit jau ir dankness overload.

http://FuckLannisters.go.uk

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā