Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Izmaiņas GFX iesniegšanā!

+3
Fuck_GSW
Red Viper
stillbestone
7 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Izmaiņas GFX iesniegšanā! Svētdena Augusts 06, 2017 11:54 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Izmaiņas GFX iesniegšanā:
No jaunās nedēļas (7.augusta), katrs lietotājs var iesniegt, cik vien grib grafiskos darbus ik nedēļu, par katru saņemot TP vai naudu. Kopā ik sezonu par GFX var nopelnīt 50TP. Kad tiek sasniegts limits, lietotājam tiek piešķirta SBVL nauda.

Par katru darbu var saņemt TP vai naudu. Vērtē no 1 - 3 baļļu sistēmā.
1 - 1TP / 100 000 SBVL naudas
2 - 2TP / 200 000 SBVL naudas
3 - 3TP / 300 000 SBVL naudas

Lai dzīve interesantāka tiem, kam nepatīk MEDIA, bet patīk GFX! Dancing SCOOOOOOORE!!!

2Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 07, 2017 8:51 am

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

This is stupid

http://FuckLannisters.go.uk

3Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 07, 2017 9:09 am

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Red Viper rakstīja:This is stupid
Ye. Atkal nekādas komunikācijas līgas valdē, tik šauj savas viena vakara idejas

4Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 07, 2017 10:14 am

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Es šo neatbalstu, tāpat, kā media paziņojumu. Šis tomēr ir nedaudz savtīgi, jo lielākoties GFX un Media dara Vāveres (chyzha un Tu). Tu neatbalstīji manu ideju par budžetu, jo teici, ka Kareivjiem jau pirmā vieta ir garantēta. Es neatbalstu šo, jo tas arī ir savtīgi. Citiem nav laika uzrakstīt 20 media rakstus mēnesī, lai panāktu Tevi

5Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Otrdiena Augusts 08, 2017 12:23 am

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

CaptainCrazy rakstīja:Es šo neatbalstu, tāpat, kā media paziņojumu. Šis tomēr ir nedaudz savtīgi, jo lielākoties GFX un Media dara Vāveres (chyzha un Tu). Tu neatbalstīji manu ideju par budžetu, jo teici, ka Kareivjiem jau pirmā vieta ir garantēta. Es neatbalstu šo, jo tas arī ir savtīgi. Citiem nav laika uzrakstīt 20 media rakstus mēnesī, lai panāktu Tevi

biji mani nesen panācis, nedzen melus. tavs priekšlikums tiks izlikts valdē, tāpat kā citi un arī šis var tikt mainīts. GFX es taisu tp dēļ un nekad par 1/3 nedabūju vairāk. Media es taisu, jo man patīk + TP. neviens tev neliedz to darīt. cik zinu, tev nav 2 darbu kā man (arī brīvdienās), bet es vēl laiku atrodu medai.

6Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Otrdiena Augusts 08, 2017 10:50 am

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

Vispār vajadzētu būt tā kā ir normālajās līgās, proti - nedēļā var taisīt vai nu tikai grafikas, vai tikai media rakstu.

Un tu arī ar saviem "gfx darbiem" - uzmest renderi pa virsu fonam, vienā stūrī logo, kaut kāds teksts un done. Tās ir 30 sekundes. Tik ļoti daudz darba es teikšu. Ļoģiskais variants ir atļaut nedēļā darīt tikai vienu no abiem, proti vai nu 3 grafikas vai media raksts.

http://FuckLannisters.go.uk

7Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Otrdiena Augusts 08, 2017 12:00 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Red Viper rakstīja:Vispār vajadzētu būt tā kā ir normālajās līgās, proti - nedēļā var taisīt vai nu tikai grafikas, vai tikai media rakstu.

Un tu arī ar saviem "gfx darbiem" - uzmest renderi pa virsu fonam, vienā stūrī logo, kaut kāds teksts un done. Tās ir 30 sekundes. Tik ļoti daudz darba es teikšu. Ļoģiskais variants ir atļaut nedēļā darīt tikai vienu no abiem, proti vai nu 3 grafikas vai media raksts.

nea. es netaisu uz ps.
es c4d atrodu, cenšos kko piekoriģēt ar krāsām (cik nu man sanāk). tad lieku renderi virsū un pielīdzinu. uzlieko logo, piemeklēju normālu fontu ar tekstu, uzlieku tekstu, cenšos mainīt krāsas un padarīt skaistāku (cik tas iespējams manos spēkos). viens darbs vismaz man 10 minūtes aizņem. lai arī nav profesionāli, tomēr cenšos. sorix, ka nepiedzimu par PS māsteru. turklāt, līgas valdē tagad šo apspriež un šis tiks labots, tāpēc neķer kreņķi! Priecīgs

8Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Otrdiena Augusts 08, 2017 1:21 pm

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

Manuprāt, šajā līgā ir kādi 5 cilvēki kuriem tikai varētu "ķert kreņķi", kad viņu virzienā jebkas tiktu izteikts and I ain't one of them.
Neviens nepiedzimst par PS meistaru, bet neviens par tādu arī nekļūtu, ja visu laiku darītu vienu un to pašu neko nepamainot. Piemēram, tu. Citiem darbos ir redzama izaugsme, vismaz kaut kāda tipa blending un efektu pielietošana un pat par to tu viņiem minimumu dod.

Šeit, ļoti labs piemērs (click) Ieguldīts darbs, eksperimentēts un beigās tikai 1TP, labi, šeit gan daudz darba vēl, bet tomēr, pārsit visus tavus darbus kopā saliktus Smieklīgi No offense, bet tā tiešām ir.

Protams, nevajag tagad visus darbus aizdirst ar efektiem tā, lai neviens laukums neizskatās cilvēcīgs, bet ir jāiemācās sabalansēt. Pamēģināt kaut vai kopēt citu GFX darbus un redzēt kā tas izdodas.

http://FuckLannisters.go.uk

9Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Otrdiena Augusts 08, 2017 1:37 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Evelīna, Tu vari pieteikties vērtēt gfx. Priecīgs

10Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Otrdiena Augusts 08, 2017 4:59 pm

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

Nē, paldies.

http://FuckLannisters.go.uk

11Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 14, 2017 12:03 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Gfx vajadzētu vērtēt, kādam kurš saprot kaut ko no tiem gfx, cik sarežģīti kaut ko izveido, cik apmēram liels darbs ieguldīs utt. Kurš te vispār tāds ir? Smieklīgi

12Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 14, 2017 8:28 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Didza rakstīja:Gfx vajadzētu vērtēt, kādam kurš saprot kaut ko no tiem gfx, cik sarežģīti kaut ko izveido, cik apmēram liels darbs ieguldīs utt. Kurš te vispār tāds ir? Smieklīgi
Evelīna, bet viņa atsakās. Vēl varētu Berķis, bet te Aumjee varētu negribēt uzticēt Berķim. Vairāk nenāk prātā

13Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 14, 2017 8:32 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

stillbestone rakstīja:
CaptainCrazy rakstīja:Es šo neatbalstu, tāpat, kā media paziņojumu. Šis tomēr ir nedaudz savtīgi, jo lielākoties GFX un Media dara Vāveres (chyzha un Tu). Tu neatbalstīji manu ideju par budžetu, jo teici, ka Kareivjiem jau pirmā vieta ir garantēta. Es neatbalstu šo, jo tas arī ir savtīgi. Citiem nav laika uzrakstīt 20 media rakstus mēnesī, lai panāktu Tevi

biji mani nesen panācis, nedzen melus. tavs priekšlikums tiks izlikts valdē, tāpat kā citi un arī šis var tikt mainīts. GFX es taisu tp dēļ un nekad par 1/3 nedabūju vairāk. Media es taisu, jo man patīk + TP. neviens tev neliedz to darīt. cik zinu, tev nav 2 darbu kā man (arī brīvdienās), bet es vēl laiku atrodu medai.
Cik skatos tu neesi īsti riktīgs. Tev nav dzīves. Jebšu tie darbi ir mazas haltūras kur vairāk par diviem pirkstiem nav jākustina, jo pie tevis aprakstītās slodzes maz iespējams ka vispār tu guli. Bet tev nav laika miegam noteikti, simulēta basketbola līga ir tava dzīve, tava meitene.

14Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 14, 2017 8:36 am

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

bukss_a rakstīja:
stillbestone rakstīja:
CaptainCrazy rakstīja:Es šo neatbalstu, tāpat, kā media paziņojumu. Šis tomēr ir nedaudz savtīgi, jo lielākoties GFX un Media dara Vāveres (chyzha un Tu). Tu neatbalstīji manu ideju par budžetu, jo teici, ka Kareivjiem jau pirmā vieta ir garantēta. Es neatbalstu šo, jo tas arī ir savtīgi. Citiem nav laika uzrakstīt 20 media rakstus mēnesī, lai panāktu Tevi

biji mani nesen panācis, nedzen melus. tavs priekšlikums tiks izlikts valdē, tāpat kā citi un arī šis var tikt mainīts. GFX es taisu tp dēļ un nekad par 1/3 nedabūju vairāk. Media es taisu, jo man patīk + TP. neviens tev neliedz to darīt. cik zinu, tev nav 2 darbu kā man (arī brīvdienās), bet es vēl laiku atrodu medai.
Cik skatos tu neesi īsti riktīgs. Tev nav dzīves. Jebšu tie darbi ir mazas haltūras kur vairāk par diviem pirkstiem nav jākustina, jo pie tevis aprakstītās slodzes maz iespējams ka vispār tu guli. Bet tev nav laika miegam noteikti, simulēta basketbola līga ir tava dzīve, tava meitene.
šaubos, ka es būtu no 6iem augšā, ja man nebūtu darbs Priecīgs
vari turpināt pārmest, kāpēc gan ne. Kokinam tomēr taisnība par tevi - pilnībā šim piekrītu. Piemiedz ar aci 
bet nu veiksmi dzīvē. ja simlīga būtu mana dzīve, tad man būtu 10 medias dienā, 3 gfx ik nedēļu, jau 1000tp.

15Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 14, 2017 8:53 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

stillbestone rakstīja:
bukss_a rakstīja:
stillbestone rakstīja:
CaptainCrazy rakstīja:Es šo neatbalstu, tāpat, kā media paziņojumu. Šis tomēr ir nedaudz savtīgi, jo lielākoties GFX un Media dara Vāveres (chyzha un Tu). Tu neatbalstīji manu ideju par budžetu, jo teici, ka Kareivjiem jau pirmā vieta ir garantēta. Es neatbalstu šo, jo tas arī ir savtīgi. Citiem nav laika uzrakstīt 20 media rakstus mēnesī, lai panāktu Tevi

biji mani nesen panācis, nedzen melus. tavs priekšlikums tiks izlikts valdē, tāpat kā citi un arī šis var tikt mainīts. GFX es taisu tp dēļ un nekad par 1/3 nedabūju vairāk. Media es taisu, jo man patīk + TP. neviens tev neliedz to darīt. cik zinu, tev nav 2 darbu kā man (arī brīvdienās), bet es vēl laiku atrodu medai.
Cik skatos tu neesi īsti riktīgs. Tev nav dzīves. Jebšu tie darbi ir mazas haltūras kur vairāk par diviem pirkstiem nav jākustina, jo pie tevis aprakstītās slodzes maz iespējams ka vispār tu guli. Bet tev nav laika miegam noteikti, simulēta basketbola līga ir tava dzīve, tava meitene.
šaubos, ka es būtu no 6iem augšā, ja man nebūtu darbs Priecīgs
vari turpināt pārmest, kāpēc gan ne. Kokinam tomēr taisnība par tevi - pilnībā šim piekrītu. Piemiedz ar aci 
bet nu veiksmi dzīvē. ja simlīga būtu mana dzīve, tad man būtu 10 medias dienā, 3 gfx ik nedēļu, jau 1000tp.
Es nepārmetu, es secinu.
Fakti ko pats piemini. 2 darbi arī brīvdienās + motokross. Un vēl paspēj dirsu plēst simlīgas dēļ. Un kāds rodas priekšstats? Zinot cik daudz laika aizņem darba laiks.

16Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 14, 2017 9:34 am

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Aumi, cik daudz stundas nedēļā tev jāstrādā?

17Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 14, 2017 12:37 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Darbadienās 9-16 (12-00 līdz 13-00 pusdienas).
Pēc tam (katru dienu) darbs internetā par kuru skaļi nerunāju.
Florbola un motokrosa treniņi pa brīvo laiku un brīvdienām. 70% mani posti ir caur telf.

18Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 14, 2017 12:40 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

stillbestone rakstīja:Darbadienās 9-16 (12-00 līdz 13-00 pusdienas).
Pēc tam (katru dienu) darbs internetā par kuru skaļi nerunāju.
Florbola un motokrosa treniņi pa brīvo laiku un brīvdienām. 70% mani posti ir caur telf.
Nav brīnums ka esi tik stresains un uzvilkts. Un kad tu arpūties? Kompis nav atpūta. Tā vienkārši neko nedari? Ilgi šādi neizvilksi, nojūgsies.

19Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 14, 2017 12:45 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

stillbestone rakstīja:Darbadienās 9-16 (12-00 līdz 13-00 pusdienas).
Pēc tam (katru dienu) darbs internetā par kuru skaļi nerunāju.
Florbola un motokrosa treniņi pa brīvo laiku un brīvdienām. 70% mani posti ir caur telf.
Un kā skolas laikā?

20Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 14, 2017 12:46 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:Darbadienās 9-16 (12-00 līdz 13-00 pusdienas).
Pēc tam (katru dienu) darbs internetā par kuru skaļi nerunāju.
Florbola un motokrosa treniņi pa brīvo laiku un brīvdienām. 70% mani posti ir caur telf.
Un kā skolas laikā?
Vot par šo es ar iedomājos. Jau tagad tā kā tāds zombijs.

21Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 14, 2017 12:47 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

bukss_a rakstīja:
stillbestone rakstīja:Darbadienās 9-16 (12-00 līdz 13-00 pusdienas).
Pēc tam (katru dienu) darbs internetā par kuru skaļi nerunāju.
Florbola un motokrosa treniņi pa brīvo laiku un brīvdienām. 70% mani posti ir caur telf.
Nav brīnums ka esi tik stresains un uzvilkts. Un kad tu arpūties?  Kompis nav atpūta. Tā vienkārši neko nedari? Ilgi šādi neizvilksi, nojūgsies.
Taisnība, viens čoms mauca futbolā diez gan nopietni un arī tautiskās dejas dejot + ģimnāzijas slodze. Čalim pēc pusgada organisms vnk atteica. Atmeta futbolu uz mierīgāku toni (jo nu latvija un futbols, lol) un tagad ir normālāk, kad ir laiks atpūsties.

22Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Pirmdiena Augusts 14, 2017 12:48 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

bukss_a rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:Darbadienās 9-16 (12-00 līdz 13-00 pusdienas).
Pēc tam (katru dienu) darbs internetā par kuru skaļi nerunāju.
Florbola un motokrosa treniņi pa brīvo laiku un brīvdienām. 70% mani posti ir caur telf.
Un kā skolas laikā?
Vot par šo es ar iedomājos. Jau tagad tā kā tāds zombijs.
Zem 18 skolas laikā nevar būt skolas stundas un darba stundas vairāk par 35 nedēļā.
Tas interneta darbs gan izklausās pēc viena no tiem clickbait saitiem. Reāli ņirdzīgi Gan jau ka ir arī.

23Izmaiņas GFX iesniegšanā! Empty Re: Izmaiņas GFX iesniegšanā! Piektdiena Augusts 18, 2017 9:53 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Fuck_GSW rakstīja:
bukss_a rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:Darbadienās 9-16 (12-00 līdz 13-00 pusdienas).
Pēc tam (katru dienu) darbs internetā par kuru skaļi nerunāju.
Florbola un motokrosa treniņi pa brīvo laiku un brīvdienām. 70% mani posti ir caur telf.
Un kā skolas laikā?
Vot par šo es ar iedomājos. Jau tagad tā kā tāds zombijs.
Zem 18 skolas laikā nevar būt skolas stundas un darba stundas vairāk par 35 nedēļā.
Tas interneta darbs gan izklausās pēc viena no tiem clickbait saitiem. Reāli ņirdzīgi Gan jau ka ir arī.


Da nē, Vip-klubs posto tikai true rakstus

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā