Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

SBVL | S1 | Play-Offs | GM1 | Valmieras Vāveres @ Rīgas Titāni

+8
Ķekavnieks45
Didza
Fuck_GSW
Intarusu
bukss_a
Dededed
Lord Walder Frey
stillbestone
12 posters

Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 3]

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

SCOOOOOOORE!!! SBVL Pirmās sezonas pirmā Play-Off spēle SCOOOOOOORE!!! 
DERBIJS!
Valmieras Vāveres Valmieras Vāveres @ Rīgas Titāni Rīgas Titāni
Spēle būs vakarā, kad Toms ierakstīs, ka ir atjaunojis taktikas un visi ir gatavi!

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

Spēles nav biš Dahuja sērijā, sanāks tikpat gari kā puse sezonas?

Dededed

Dededed
SG - TJ Iverson
SG - TJ Iverson

Ja katru dienu pa 2-3 spēlēm tad ir ok

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Lord Walder Frey rakstīja:Spēles nav biš Dahuja sērijā, sanāks tikpat gari kā puse sezonas?
Domāju ka nebūs tik traki. Titāni pāries pāri 4 spēlēs.

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

Nu ja notiek kā jūs sakat kungi, tad lai paliek Smieklīgi

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

ceru, ka Toms ir sataisījis taktikas. drīz domāju simulēt. i guess, 21-00, maybe...

Intarusu

Intarusu
SG - Icarus In
SG - Icarus In

stillbestone rakstīja:ceru, ka Toms ir sataisījis taktikas. drīz domāju simulēt. i guess, 21-00, maybe...
aumi pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Šas būs

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

tūdaļ var sākties pirmā play-off spēle! strīms on live!

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Kā uzlikt labāku kvalitāti. Tur takš vardus nevarnsalasit kas spēlē. Un tas ir PO.

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Nevar uzlikt. Aumis labākā nevar pasimot.

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Didza rakstīja:Nevar uzlikt. Aumis labākā nevar pasimot.
Nu kur tā var. Tīri riebjas skatīties.

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Viņam laikam pasūtīts dators, bet kad būs, kas zina. Tagad tik pamanīji? Smieklīgi

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Didza rakstīja:Viņam laikam pasūtīts dators, bet kad būs, kas zina. Tagad tik pamanīji? Smieklīgi
biju dzirdējis, bet nebiju skatijies. Bet tas ir vāks. Ja zini ka sūdīga kvalitāte tad sarunā ar tiem kam ir normāla. Tie takš ir PO. Facepalm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Es jau arī daudz labprātāk vērotu Titānu translētu. Droši varēsiet visas mūsu simot, ja tiksiet tālāk un būs laiks.

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Didza rakstīja:Es jau arī daudz labprātāk vērotu Titānu translētu. Droši varēsiet visas mūsu simot, ja tiksiet tālāk un būs laiks.
Tev jaau ar tam steam nebija ne vainas. Vismaz nedzirdēju sūdzibas.

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Man baigi lagoja reizēm, reizēm tik tāda neliela aizture. Bet es tur vienu brīdi pačakarējos setingos un test sim bija bez lagiem uz to brīdi, kvalitāte uzreiz no 480p uz 360p. Nezinu, kas tos manus simus tur ietekmēja, ka reizēm neskatāmi, reizēm kaut cik ok, jo papildus nekas ieslēgts nebija, varbūt internets švakāks tai brīdī, nez.

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Vau kādas aumis supertaktikas atradis. Laikam nav tās pašas, kas forumā. Kad testēju šodien, nevienu reizi nebija beigu rezultātā lielāka atšķirība par 4 punktiem. Un bija kādi 6 simi. Tiešām apbrīnojami.


edit: beigās bišk pierāvām. -10



Pēdējo reizi labojis Fuck_GSW Ceturtdiena Augusts 10, 2017 9:38 pm; labots 1 reizi

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Tu 6 pilnas izsimoji? Smieklīgi

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Didza rakstīja:Tu 6 pilnas izsimoji? Smieklīgi
Uzliek simot, aizej darīt savas lietas, pēc stundas atnāc un uzliec nākamo.

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Aumi, nākamreiz parādi arī visus slaiderus, nevis tikai tos, kas priekšā parādās. Un pēc tam divas mums. Pārējās gan lai intars simo, dzirdēju, ka šis ar sāks Smieklīgi

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Intars ir visneitrālākā persona forumā. Reāli ņirdzīgi
Lai simo.

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

go ahead. redzu, ka tomēr pats čīksti. kāda jēga man būtu šmaukties pašam savā projektā... man nav žēl, ka cits simo, bet ne Didzim, ne Andrim nav labāki strīmi - vienam slikta kvalitāte un lagi, otram laba kvalitāte un lagi. ja zaudēt nemāk, tad nemāk. cry me a river. turklāt, slaiderus rādīju, jo gribēju paskatīties, vai viss saglabājies - nezināju, ka tev pēkšņi visus vajadzēja rādīt. turklāt, ja būtu uzvarējis, tad gan jau turpinātos vecie teksti: ''viegls'', ''ez'' utt., kas jums ir ierasti un tad nekādu šaubu par godīgumu nebūt. am i right, sir? ggwp

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

stillbestone rakstīja:go ahead. redzu, ka tomēr pats čīksti. kāda jēga man būtu šmaukties pašam savā projektā... man nav žēl, ka cits simo, bet ne Didzim, ne Andrim nav labāki strīmi - vienam slikta kvalitāte un lagi, otram laba kvalitāte un lagi. ja zaudēt nemāk, tad nemāk. cry me a river. turklāt, slaiderus rādīju, jo gribēju paskatīties, vai viss saglabājies - nezināju, ka tev pēkšņi visus vajadzēja rādīt. turklāt, ja būtu uzvarējis, tad gan jau turpinātos vecie teksti: ''viegls'', ''ez'' utt., kas jums ir ierasti un tad nekādu šaubu par godīgumu nebūt. am i right, sir? ggwp
Kur Tu Bukšam lagus esi redzējis? Tad jau Tev nets pie vainas

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Fuck_GSW rakstīja:
Didza rakstīja:Tu 6 pilnas izsimoji? Smieklīgi
Uzliek simot, aizej darīt savas lietas, pēc stundas atnāc un uzliec nākamo.
Es gan tik 2 max laikam esmu. Un bieži vienu ceturtdaļu vai pusspēli, lai apskatītos, kā izskatās taktika, nepatīk, tad lieku citu un atkal atkārtoju, bet to arī ne jau 6 reizes pēc kārtas. Smieklīgi

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 3]

Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā