Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Par gfx darbiem

+2
CaptainCrazy
Didza
6 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Par gfx darbiem Empty Par gfx darbiem Svētdena Septembris 03, 2017 12:02 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Vai nevajag aizliegt likt gfx darbos tādus darbus, kas startējuši jau citos uzdevumos? Redzēju, ka daži ielikuši, kur piedalījās līgas logo ar to darbu iegūstot tp par piedalīšanos, ja uzvarējuši, tad vēl. Pēcāk ieliek to pašu bildi pie gfx un atkal iegūst par to tp. Vai tas ir godīgi, ka ar vienu darbu var iegūt tp divās vietās?

2Par gfx darbiem Empty Re: Par gfx darbiem Svētdena Septembris 03, 2017 12:38 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Būtu labi, ja vispār varētu dabūt TP par GFX Smieklīgi

3Par gfx darbiem Empty Re: Par gfx darbiem Svētdena Septembris 03, 2017 1:11 pm

BrugjaBumba

BrugjaBumba

Es piekrītu, ka nevajadzētu būt tādai iespējai par darbiem dabū TP divreiz. Ja tas darbs ir veidots konkursam, nevis kā tiešs TP darbs, tad manā skatijumā būtu pieļaujams iegūt par to darbu tikai naudu, ja tiek ievietots GFX sadaļā!

4Par gfx darbiem Empty Re: Par gfx darbiem Svētdena Septembris 03, 2017 2:38 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

A ko darīt? Savādāk Aumjee nevarēs būt krutākais čalis ciemā ar viss vairāk TP

5Par gfx darbiem Empty Re: Par gfx darbiem Svētdena Septembris 03, 2017 3:20 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

zb miezim vairak tp ka man !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6Par gfx darbiem Empty Re: Par gfx darbiem Svētdena Septembris 03, 2017 3:33 pm

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

Es ieliku pie TP grafikas tikai tāpēc, ka Aumis teica, ka var tā darīt. Ja noteikumos tas nav atrunāts, tad nav nekāda iemesla, lai es logo un banerus neiesniegtu atkārtoti.

http://FuckLannisters.go.uk

7Par gfx darbiem Empty Re: Par gfx darbiem Svētdena Septembris 03, 2017 3:35 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Pēc idejas, tad es paņemu tekstu no tpu uzdevumiem rakstisko un lieku pie media. Smieklīgi

8Par gfx darbiem Empty Re: Par gfx darbiem Svētdena Septembris 03, 2017 3:36 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Red Viper rakstīja:Es ieliku pie TP grafikas tikai tāpēc, ka Aumis teica, ka var tā darīt. Ja noteikumos tas nav atrunāts, tad nav nekāda iemesla, lai es logo un banerus neiesniegtu atkārtoti.
Viedi vārdi, viedi vārdi.

9Par gfx darbiem Empty Re: Par gfx darbiem Svētdena Septembris 03, 2017 3:40 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Didza rakstīja:Pēc idejas, tad es paņemu tekstu no tpu uzdevumiem rakstisko un lieku pie media. Smieklīgi
Ew bet šis labs. Paldies par ideju.

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā