Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Intervijas ar Kyle Cent otrā daļa

4 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Intervijas ar Kyle Cent otrā daļa Empty Intervijas ar Kyle Cent otrā daļa Piektdiena Jūlijs 28, 2017 8:03 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

Intervētājs •Ar ko vēl mēdz nodarboties ?
KC - Esmu daudzpusīgs sportisko nodarbju ziņā. Taču nekur neesmu tik labs kā basketbolā. Es mēdzu nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Sākot ar šahu līdz pat boksam. Protams, visu daru saprāta robežās lai negūtu liekus savainojumus un varētu pilnvērtīgi palīdzēt komandai ceļā uz playoff, un ko var zinat, varbūt līdz pat finālam.

Intervētājs •Ja jau esat tik daudzpusīgs, tad vēlētos uzzināt kādas Jums ir brīvā laika aktivitātes ?
KC - Brīvajā laikā mēdzu pasportot ar draugiem, piemēram, uzspēlēt futbolu, volejbolu, varbūt nedaudz joku robežās pazemot draugus basketbola laukumā, vai turpat mājās paspēlēt galda tenisu. Gadās arī kādreiz aizbraukt uz kādu pasākumu arēnā Rīga ar ģimeni. Vai citreiz vienkārši pagulēt mājās, pačillot.

Intervētājs •Izklausās, ka laiku mākat izbaudīt. Kādu līgumu saņem un kādas domas par to ?
KC - Par cik ar mani slēdza vienošanos sezonas vidū, esmu saņēmis 2 Miljonu lielu līgumu uz šo sezonu. Ar iespēju iegūt divtik sasniedzot 400TP, kas būs tīrās pupu mizas ņemot vērā manu atdevi treniņos.

Intervētājs •Vai taisies nodarboties ar basketbolu Simulētā Basketbola Victory Līgu ilgu laiku?
KC - Viss atkarīgs no attieksmes un līguma. Var gadīties, ka uz ilgu laiku, var arī gadīties, ka uz ne tik ilgu. Kā jau teicu- galvenais ir attieksme un līgums. Pārējais nāks pats, bet protams priecātos ja nebūtu jāmaina līgas vai komandas kā zeķes. Tomēr esmu cilvēks kuram patīk stabilitāte dzīvē.

Intervētājs •Nu, tad cerēsim uz to stabilitāti. Kā vērtē komandas atdevi uzvarai līdz šim?
KC - Uzskatu ka komanda nav rādījusi savu labāko sniegumu, taču joprojām ir gadījušās tikai divas zaudēs. Komanda spēlē augsta līmeņa spēli, pat ne labākajās spēlēs. Tā kā mierīgi varat gaidīt vēl augstāka līmeņa speli no mums, mēs jums neliksim vilties, tikai jāuziet uz pareizā viļņa un viss būs pa skaisto.

Intervētājs •Prieks dzirdēt! Un kādi jums vispār ir mērķi šajā komandā?
KC - Mērķis, protams, ir čempiona tituls. Šādā komandā+ ar mani, tas būtu gan fiziski, gan emocionāli grūti , ja mums tas neizdotos. Visi esam gatavi jebkādiem pretiniekiem. Un visi kā viens ieguldīsim pilnu atdevi komandas uzvarām.

Intervētājs •Jūs izklausieties ļoti pārliecināts! Atvainojie, aizmirsu pajautāt, kurš spēlētājs Jūs motivēja nodarboties ar basketbolu?
KC - Nodarboties ar basketbolu šobrīd mani motivē Lil Aumy kurš trenējoties ir kļuvis tik prasmīgs, ka spēlē līdzīgi kā Stephen Curry. Taču agrāk man nebija tāda noteikta spēlētāja kurš mani kaut kā spēja motivēt nodarboties ar ar šo spēli. Agrāk tas bija vairāk aiz paša gribas un vecāku fanošanas par basketbolu. Augot pienāk brīdis, kad esi gatavs darīt jebko, lai vecāki būtu priecīgi un apmierināti ar tevi. Un tā laika gaitā, soli pa solim sanāca, ka man tiešām padevās basketbols. Tas bija talants vai smagi treniņi.. to nemācēšu teikt. Bet pieļauju domu, ka tie varēja būt abi divi. Jo bez talanta taču viss tik ātri nepielektu un kombinācijas joprojām domātu, ka nav vajadzīgas. Spēlētāji var paši kaut ko sadomāt un gūt grozu, kā tas dažreiz notiek. Bet tomēr basketbols ir komandas spēle un jāpieturas pie kopējas nevis individuālas spēles. Un komanda vienmēr būs spēcīgāka par vienu citas komandas līderi, kurš tik prasmīgi nesadarbojas ar partneriem.

Intervētājs •Izklausas, ka Jūsu karjerā lielu lomu ir spēlējusi ģimene. Kas Tev patīk šajā komandā ?
KC - Šajā komantā ? Jūs smejaties ? Šeit viss ir fantastiski. Neko pielikt, neko atņemt. Komandā ir laba atmosfēra. Šeit visi ir kā ģimene. Viens par visiem, visi par vienu. Ja kādam kaut kas neizdodas, tad vienmer būs kāds kas palīdz.
Intervētājs •Brīnišķīgi! Tad novēlu veiksmi turpmākajā sezonā un lai izdodas saglabāt labo komandas garu!
KC - Paldies par jaukajiem vārdiem, par jautri pavadīto laiku šeit ar jums un veiksmi arī jums nākotnē.



Pēdējo reizi labojis chyzyha Piektdiena Jūlijs 28, 2017 8:24 pm; labots 1 reizi

2Intervijas ar Kyle Cent otrā daļa Empty Re: Intervijas ar Kyle Cent otrā daļa Piektdiena Jūlijs 28, 2017 8:13 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

tu gan ātri raksti Mhmhmhmhm

3Intervijas ar Kyle Cent otrā daļa Empty Re: Intervijas ar Kyle Cent otrā daļa Piektdiena Jūlijs 28, 2017 8:19 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Viens liels teksta blāķis, būtu vismaz kautkā izcēlis to ko jautā intervētājs vai arī atbildes. Jo šobrīd viens liels teksta blāķis.

4Intervijas ar Kyle Cent otrā daļa Empty Re: Intervijas ar Kyle Cent otrā daļa Piektdiena Jūlijs 28, 2017 8:21 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

Ķekavnieks45 rakstīja:tu gan ātri raksti Mhmhmhmhm

Drīzāk ātri māku kopēt Smieklīgi rakstiju 2 dienas Roll eyes

5Intervijas ar Kyle Cent otrā daļa Empty Re: Intervijas ar Kyle Cent otrā daļa Svētdena Jūlijs 30, 2017 12:30 am

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

5TP

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā